Nová kvalita omietky EcoSide

Pri príprave stavby nášho vysnívaného domu sa zameriavame na to, aby to bolo miesto individuálne prispôsobené nášmu štýlu a potrebám. Fasáda je jedným z najdôležitejších prvkov nášho domu. Je vystavená mnohým vonkajším faktorom, takže si zaslúži použitie trvanlivých produktov. Nová omietka EcoSide z radu Balance je navyše vystužená vláknami a UV absorbérmi, aby sme si mohli užívať krásny vzhľad domu dlhé roky. Vybrali sme 10 najatraktívnejších farieb z odtieňov bielej a šedej, aby sme uľahčili výber aj tým najnáročnejším zákazníkom.

Omietka EcoSide

Omietka EcoSide TRIO

TRVANLIVOSŤ A STABILITA FARIEB

Omietka EcoSide obsahuje UV absorbéry, ktoré poskytujú ochranu pred žiarením. Vďaka tomu zostane omietka počas používania odolná a farebne stála.

OCHRANA PRED ZNEČISTENÍM

Budovy sú často vystavené znečisteniu v podobe rias a húb. Najmä v blízkosti zelených plôch. Omietka EcoSide obsahuje špeciálne látky, ktoré ochránia fasádu pred škodlivými vonkajšími faktormi a zabezpečia jej čistotu a ochranu na dlhú dobu.

OCHRANA PROTI PRASKANIU

Skvelá trvanlivosť! Vďaka špeciálnym výstužným mikrovláknám je omietka odolnejšia voči prasklinám v omietkovej hmote. Fasáda bude odolná a pevná.

TOP 10 - Vybrané najmódnejšie farby

Aby sme vyšli v ústrety očakávaniam zákazníkov, vytvorili sme  kolekciu najmódnejších a najbezpečnejších farieb omietky EcoSide. Nová kolekcia obsahuje 10 farieb v odtieňoch bielej a šedej. Nová omietka vďaka UV absorbérom zaisťuje predĺženú farebnú stálosť, takže vaša fasáda bude krásna dlhé roky.